کیف لپ‌تاپ ، دغدغه ام این است …!

اگر تا بحال قصد خرید کیف لپتاپ با دوام داشته اید ، با این نکته مواجه شده اید که خرده فروشان برای تهیه کیف لپ تاپ در بهترین حالت صرفا این نکته را لحاظ می کنند که تنوع محصول مناسب را برای  مشتریان خود ایجاد نمایند تا مشتری بتواند طبق سلیقه و بودجه خود به انتخاب مناسبی دست یابد .

به تأمین به عنوان مرجع تخصصی فروشندگان کیف نیز در این امر بهترین یاور شماست چرا که با همراهی شما بیشترین تنوع و کمترین قیمت را ایجاد نموده است. کافی است با مراجعه به سایت و یا نصب اپلیکیشن از طریق بازار با ما همراهی نمایید. به تأمین تلاش دارد جمع تولید کنندگان داخلی خود را هر روز افزایش دهد و نمایی کامل از بازار کیف را برای شما مشتریان عزیز ایجاد نماید. نمایی که در آن دلال و واسطه ناکارآمد وجود ندارد و محصولات تولید کنندگان ایرانی با کمترین هزینه ممکن و به صورت عمده  در اختیار شما قرار می گیرد تا به دست مصرف کنندگان نهایی برسد.

در این مطلب می خواهیم نکات دیگری را نیز برای انتخاب کیف لپ تاپ مناسب به شما ارائه دهیم دلیل این امر صرفا یک نکته است در صورتی که شما نیاز مشتری یا درواقع مصرف کننده نهایی را بدانید بسیار بهتر می توانید به آنها مشاوره دهید و آنها را راهنمایی فرمایید تا رفته رفته در نزد مشتریان خود محبوب تر شده و به یک فروشنده حرفه ای تبدیل شوید.

 • به طور خلاصه از مشتریان خود بخواهید که در کنار در نظر گرفتن بودجه خود به این نکات نیز فکر کنند که آیا کیفی که انتخاب می کنند به اندازه کافی محافظ سرمایه شان یعنی همان لپ تاپ مورد نظر هست؟

از مشتریان خود بخواهید که به کیف لپ تاپ به منزله بیمه لپ تاپ نگاه کنند و نگران زمان آسیب احتمالی باشند.

 • کیف لپ تاپ همواره همراه مشتریان شماست در نتیجه طراحی آن نشان دهنده سلیقه مشتری است .

به مشتریان خود تاکید کنید که طرحی که انتخاب می کنند همخوان با تیپ و شخصیتشان باشد. وجود جیب های مناسب برای قرار دادن موس و سایر وسایل جانبی به طوری که به لپ تاپ آسیبی نرسد از جمله مواردی است که اکثرا مورد غفلت واقع می شود و در نتیجه باعث بروز مشکلاتی از جمله خط و خش روی لپ تاپ شما می شود.

 • از موارد دیگری که باید به آن توجه نمود ضد آب بودن کیف انتخاب شده است که برای این منظور باید جنس کیف و زیپ و طراحی آن طوری باشد که آب به لپ تاپ نرسد.
 • حتما از مشتریان خود بخواهید که اندازه کیفی که انتخاب می کنند با اندازه لپ تاپشان کاملا منطبق باشد تا محافظت در بهترین حالت ممکن صورت گیرد.

در ادامه این نکات با جزئیات بیشتری تشریح می شود.

یک کیف لپ تاپ کلاسیک در ازای هزینه ای که به مصرف کننده تحمیل می کند باید دارای دو ویژگی اصلی کاربردی بودن و همچنین محافظت بی چون چرا از لپ تاپ در هر شرایطی باشد. فکر کردن به کیف به عنوان یک بیمه برای لپ تاپ اجازه خواهد داد که اهمیت خرید یک کیف لپ تاپ مستحکم، بادوام و محافظ، بهتر درک شود.

قبل از خرید کیف لپ تاپ فاکتورهای مهمی وجود دارند که باید به آنها توجه شود، کیف لپ تاپ تنوع زیادی برای پاسخ به نیازهای متفاوت خریداران دارد و به صورت های مختلف از جمله دستی و کوله ای عرضه می شود. خریدار باید باتوجه به نیاز خود مدل کیف را انتخاب نماید. برای مثال توجه کنید که آیا کیف قرار است به محل کار حمل شود یا صرفا برای محافظت در خانه است و یا هردو. این روزها به طور افزایشی افراد لپ تاپشان را با خود به همه جا می برند و بهتر است یک کیف لپ تاپ مناسب و طراحی شده هم برای حمل به محیط کار و هم محافظت در محیط خانه انتخاب شود.

حال چگونه باید کیف لپ تاپ مناسب را انتخاب کرد؟ از مشتریان خود بخواهید قبل از خرید به فاکتورهای زیر توجه کنند:

 1.  اندازه
  اولین فاکتور مهم و واضح مناسب بودن اندازه کیف برای لپ تاپ است. لازم است این اندازه کاملا لپ تاپ را در بر گرفته و هیچگونه آزادی و جایی برای لغزش لپ تاپ در کیف نداشته باشد. بهتر است قبل از خرید اندازه دقیق لپ تاپ را بدانید و مطمئن شوید که کیف درست انتخاب شده است.
 2.    محل و شیوه استفاده
  اگر لپ تاپ فقط برای حمل به محل کار استفاده می شود نیاز به یک کیف کاربردی و مستحکم وجود دارد و در این رابطه اگر از حمل و نقل عمومی استفاده می شود کیف باید لایه های محکمی داشته باشد تا از لپ تاپ در اتوبوس و مترو  و درواقع در ساعات اوج تردد، محافظت نماید. اگر از دوچرخه یا موتور می شود بهترین انتخاب کیف لپ تاپ کوله ای است. اگر پیاده تردد می شود ضد آب بودن کیف ضروری به نظر می رسد.
 3.  جادار بودن
  مهم است که کیف لپ تاپ جیب و فضاهای مجزایی برای سایر اکسسوری ها مثل موس، USB، کابل و دفترچه ها داشته باشد. این قابلیت لپ تاپ را از ضربات ناگهانی و خش حفظ می نماید همچنین وسایل دیگر هم از آسیب به دلیل وزن زیاد لپ تاپ حفظ می شوند. یک جلد لپ تاپ هم ایده ی خوبی است زمانی که فقط یک لپ تاپ حمل می شود. حتی می توان جلد لپ تاپ و کیف را همزمان استفاده نمود.
 4.  کیف لپ تاپ نشانه سلیقه
  بعضی از افراد صرفا علاقه مند به کاربردی بودن کیف لپ تاپ هستند. برای بعضی دیگر کیف لپ تاپ وسیله ای برای نشان دادن سلیقه شخصی است و یک اکسسوری محسوب می شود. فکر کنید ترجیح می دهید ساده و معمولی به نظر برسید یا کمی جذاب تر؟ به خاطر داشته باشید شما کیف لپ تاپ را تمام روزهای هفته حمل می کنید بنابراین مطمئن شوید که علاوه بر طراحی مناسب، کیف با سلیقه شما نیز همخوان باشد.
 5. گارانتی
  در حالی که کیف، لپ تاپ را محافظت می کند باید از خود کیف هم محافظت کرد. بنابراین کیفی باید انتخاب شود که گارانتی داشته باشد تا در صورتی که پارگی یا مشکلات دیگری به وجود آمد بدون صرف هزینه اضافی مرجوع شود.
 6. جنس کیف
  جنس بادوام یک عامل مهم است. کیف لپ تاپ وسیله ای است که هر روز برای محافظت از کامپیوتر استفاده می شود بنابراین سبک و بادوام بودن یک خصوصیت مهم است.

لایه های ضد خش داخل کیف نیز مهم هستند به خصوص اگر علاوه بر لپ تاپ تبلت و آیپد نیز حمل می شود.

چند لایه بودن کیف و داشتن بند شانه ای علاوه بر لپ تاپ به حفظ سلامت بدن کمک می کند.

به کیفیت زیپ ها که عامل مهمی برای نگهداری و ایمنی لپ تاپ هستند تاکید نمایید.

هرچند همچنان ایجاد تنوع و در نتیجه حق انتخاب به مشتریان بسیار مهم و کلیدی است اما راهنمایی صحیح و ارائه نکات بیشتر به مشتری می تواند نتیجه بهتری برای شما و مشتریانتان ایجاد نماید.

ما در پلتفرم به‌تأمین به عنوان بهترین تأمین کننده کیف بصورت عمده و در عین حال قوی ترین مرجع تخصصی کیفیت کیف ، تماما قصد داریم تا بهترین خرید و ایده‌آل ترین هزینه و عالی ترین کیفیت را برای شما به ارمغان بیاوریم.

لطفا با معرفی ما به همکاران و دوستان خود ، به ما در این زمینه یاری رسانی فرمائید .به‌تأمین ، تضمین کیفیت ، خرید ایده‌آل و سریع در سرتاسر ایران

دیدگاه‌ها ۰