کوله اربعین عمده و ارزان از کجا بخرم؟

آیا می دانید کوله اربعین عمده ارزان را از کجا و چگونه خریداری کنیم؟ این روزها به خاطر محبوبیت راهپیمایی اربعین در میان عموم ایرانیان و سفرهای سالانه زائران به خاک مقدس کربلا، فروشندگان بسیاری در پی فروش کوله مسافرتی اربعین با قیمت های به صرفه و استاندارد هستند تا تمامی مسافران با به همراه داشتن آن، مسیرهای طولانی را که پیاده طی می کنند به آسانی پشت سر بگذرانند. از آنجایی که این راهپیمایی یکی از بزرگ ترین و پرجمعیت ترین راهپیمایی ها در تمام دنیا محسوب می شود لذا شرکت کنندگان در این راهپیمایی عظیم حتماً به یک کوله پشتی که تمام مایحتاج خود در طول مسیر پیاده روی را در آن جاسازی کنند احتیاج دارند. شاید به همین خاطر است که فروشندگان بسیاری در اقصی نقاط کشور به دنبال خرید عمده کوله اربعین با قیمت های ارزان هستند تا به این شیوه نیازهای مسافرتی مشتریان خود را برآورده سازند. حال سؤال اینجا است که این فروشندگان چگونه و از کجا می توانند کوله اربعین عمده ارزان قیمت را خریداری کنند؟

راه های خرید عمده کوله اربعین با قیمت های ارزان

برای خرید ارزان کوله اربعین چند راه قابل ارائه می باشد که هر یک مزیت ها و معایبی خواهند داشت. باید بدانید که اگر برای مثال از بازار عمده فروشی خرید می کنید در این حالت چطور می توانید ارزان فروشان را بیابید؟ چطور می توانید ارزان خرید کنید؟ و اینکه راهکارهای معمول کلاه برداران و گران فروشان به چه صورت است تا گرفتار آنها نشوید تا در نهایت به خریدی ارزان مناسب دست بیابید. ممکن است بخواهید تولید کنندگان را یافته و  از خود آنها و بدون واسطه خرید کنید پس باید بدانید که تولید کننده کوله اربعین را از کجا بیابید؟ چگونه محصول او را ارزیابی کنید؟ در اینجا به طور مفصل راه کارهای لازم برای خرید مطلوب را ارائه خواهیم داد و نکات ریزی را برای فعالیت در بازار کیف در اختیار شما عزیزان می گذاریم.

خرید کوله اربعین از بازار عمده فروشی

بازار عمده فروشی کیف تهران در محدوده تقاطع خیابان 15 خرداد و مصطفی خمینی قرار دارد و می توان آنرا به سه بخش تقسیم نمود، بخش اول قسمت قدیمی بازار که می شود راسته مشیرخلوت و اطراف آن، بخش دوم را می توان پاساژهای جدید و معروف فعال در این زمینه دانست مانند پاساژ غدیر، پاساژ امیر، پاساژ نگین و… و بخش سوم مغازه های راسته کوچه برهمه و کوچه علی مرادی.

آشنایی با قسمت قدیمی بازار کیف عمده

اول آنکه در راسته های قدیمی بازار کیف معمولا گران فروشان قرار دارند البته در میان آنها بنکداری های منصفی هم یافت می شود اما صمیمانه متذکر می شویم که در این راسته ها مراقب گران فروشان باشید معمولا این راسته ها برای مشتریان شهرستانی خیلی پر استفاده است چراکه آنها بازار قدیمی را میشناسند و انقدر زمان نداشته اند که بتوانند با راسته های جدید بازار آشنا شوند و از مزیت های آنها بهره مند لذا راسته های قدیمی همچنان مشتری های قدیمی خود را دارد و با آشنا شدن مشتری ها با راسته های جدید رفته رفته بازار خود را از دست می دهند ولی هنوز هستند افرادی که به دلیل کمبود وقت و عدم آشنایی صرفا در همان راسته خرید می کنند و به شهر خود باز می گردند همانطور که از عکس قبل مشخص است راسته مربوط به کیف است اما در عکس محصولاتی غیر از کیف را مشاهده می کنید چراکه این راسته ها رفته رفته رونق خود را از دست داده اند و مشتریان عمده برای خرید به راسته های جدید مراجعه می کنند.

نکات خرید از پاساژهای خرید کیف عمده

پاساژهای کیف عمده مانند پاساژ غدیر، پاساژ امیر و … به نوبه خود جدید هستند مشتریان باهوش معمولا برای خرید خود به طبقات بالا یا مغازه های مستقر در گوشه کنارها مراجعه می کنند این رسمی است که هر خریداری معمولا به آن واقف است دلیل این احساس چیست؟ واقعیت آن است که این امر دور از منطق نیست که بنکداری های طبقات بالا و مستقر در گوشه کنارها به دلیل آنکه احتمالا کرایه مغازه کمتری نسبت به سایر بنکداری ها می دهند و همچنین به این دلیل که تمایل دارند مشتری را به آن طبقات جذب کنند لذا احتمالا قیمت منصفانه تری خواهند داشت. مثلا در پاساژ غدیر رهن یک مغازه در طبقه اول حدود 400میلیون تومان سرمایه می خواهد درحالی که مغازه مشابه آن در طبقه سوم نهایتا با 100 میلیون تومان رهن به اجاره می رود این یعنی بنکداران طبقه اول مجبورند سود بیشتری طلب کنند تا از پس هزینه های خود برآیند. در این مورد نیز توجه کنید که به صرف خرید از طبقات بالای پاساژها اکتفا نکنید و حتما برای خرید خود زمان بگذارید و خوب بسنجید.

نکات خرید از راسته های برهمه و کوچه مرادی

در این کوچه ها شما شاهد خواهید بود که تعداد زیادی مغازه غیرمجاز که قبلا پارکینگ یا حیاط یک خانه بوده اند حال به یک بنکداری تبدیل شده اند از یک نظر این بنکداری ها خوب هستند چراکه احتمالا هزینه کمی بابت ایجاد مغازه خود کرده اند اما توجه کنید که آنها به طور معمول ناشی هستند و مدت زمان کمی است که در این بازار فعالیت می کنند لذا تولید کنندگان کمی می شناسند و در خرید خود از تولیدی ها، بسیاری از نکات را نمی دانند و سر خودشان کلاه رفته است و به مراتب در صورت خرید شما از آنها سر شماهم کلاه می رود. البته لازم به ذکر است برخی از آنها صاحب تجربه مطلوبی هستند و صحبت ما مربوط به اکثریت می شود.

زمانی که اسمی از خرید عمده کوله اربعین ارزان قیمت به میان می آید ممکن است به اشتباه تصورات بسیاری در ذهنمان خطور کند. اینکه کالاهای کوله پشتی از کیفیت استاندارد و مناسبی برخوردار نباشند، تیم تولید و تدارکات این دسته از محصولات مدل های متنوعی از آن را به بازارها و فروشگاه های توزیع کوله پشتی وارد نکرده باشند و بسیاری سؤالات رایج دیگر. اما مشکل اصلی آن است که به محض اینکه با هدف خرید کوله پشتی اربعین ارزان وارد مرکز خرید و بازار عمده فروشی می شوید  با بیش از 1000 بنکداری مواجه خواهید شد. بله 1000 بنکداری، حال چطور باید در میان این بنکداری ها به نتیجه مطلوب برسید؟ تنها راه آن است که بیش از یک روز صرفا به زیر و رو کردن بازار پرداخته و به طور جدی فعالیت کنید اما واقعیت آن است که بنکداری ها طی تجارب خود نکاتی را استفاده می کنند که باعث می شود شما فریفته شوید. برای مثال آنها قیمت چند محصول اولی که شما می پرسید را بسیار پایین می گویند تا ذهن شما ناخواسته فکر کند که یافتمJ اما اشتباه می کنیدL اتفاقا شما یک کلاهبردار را یافته اید که در نهایت قیمت سایر محصولات سفارش شده توسط شما را طوری در فاکتور ثبت می کند که چند محصول زیر قیمت گفته شده جبران شود. شاید بهتر باشد به جای خرید از بنکداری ها تصمیم به خرید از تولیدی ها بگیرید.

خرید کوله اربعین از تولیدی ها

بی شک خرید مستقیم از تولیدی ها این معنی را دارد که شما یک واسطه را حذف کرده اید اما بهای حذف این واسطه چیست؟ وظیفه اصلی بنکداری ها آن است که محصولات چندین تولید کننده را با قیمتی مناسب و تنوع مطلوب در اختیار شما قرار دهند اما همانطور که در بخش قبل بررسی نمودید پیدا کردن یک بنکداری منصف با زیاد شدن آنها بسیار سخت است و باعث می شود که این مسئله را بررسی کنیم که آیا می شود که مستقیما از خود تولید کنندگان خرید نمود؟ مسلما چنین اقدامی شدنی است بسیاری از تولید کنندگان در همان کارگاه های نزدیک به بازار عمده فروشی هستند و می توان به آنها مراجعه نمود اما سختی این کار بسیار زیاد است شما برای این کار زمان بسیار زیادی لازم دارید و در نهایت باید بگوییم که نمی توانید مطمئن باشید که تولیدی که یافتید آیا محصولاتش را ارزانتر از بنکداری ها به شما رائه می دهد یا خیر؟ اصولا پاسخ این سوال خیر است. زیرا حجم خرید یک بنکداری از تولیدی بسیار بیشتر از شماست و همچنین بنکداری روابط بهتر و شناخت کاملتری نسبت به اجناس و تولیدی ها دارد لذا هم زمان شما از دست رفته و هم پولتان.

خرید کوله اربعین به روش به تأمین

در زمان های قدیم تنوع محصولاتی مانند کیف بسیار کم بوده و در نتیجه وجود کمتر از 10 بنکداری کل نیاز کشور را پوشش می داده است لذا فروش بنکداری ها زیاد و در نتیجه سود کم نیز برای آنها صرفه زیادی داشت. اما امروزه تنوع محصولات بسیار زیاد شده است و یک بنکداری نمی تواند تنوع کاملی از محصولات را ارائه نماید لذا تعدا بنکداری ها بسیار زیاد شده است و با هزینه های موجود برای مغازه، آنها مجبورند گران بفروشند به تأمین تحت حمایت شتابدهنده دانشگاه شریف راهکاری ارائه نموده است که ضمن پوشش تمام تنوع لازم در دنیای امروز هزینه ها نیز در کمترین صورت ممکن باشد و در نتیجه بتوان محصولات را با قیمتی منصفانه و تضمین شده و با تنوع کامل در دسترس مشتری عمده قرار داد.

متاسفانه در دنیای امروز رفته رفته از تعداد تولید کنندگان کاسته و به تعداد دلالان و واسطه های ناکارآمد افزوده می شود چراکه تولید کننده نفع کمتری نسبت به دلال می برد. به تأمین در تلاش است تا دلالان را دوباره تولید کننده کند و یک واسطه کارآمد باشد.

تیم اجرایی به تأمین در بازار مستقر بوده و ضمن تسلط کامل بر انواع اجناس و یراق آلات به کار رفته در کیف ها به طور مداوم بازار و تولید کنندگان را رصد می کند تا محصولات را به صورتی شایسته و با کمترین قیمت در اختیار شما قرار دهد این امر باعث می شود بسیاری از واسطه های ناکارآمد حذف شده و تولید دوباره به رونق لازم برسد.

ما در به تأمین شرایط خرید حضوری و غیر حضوری را برای شما فراهم نموده ایم شما می توانید با خرید غیر حضوری از طریق سایت و اپلیکیشن به تأمین، تمام محصولات را با جزئیات مشاهده نمایید. ما در توضیحات هر محصول جزئیاتی مانند جنس، اندازه و سایر نکات را قرار داده ایم که شما نسبت به اجناس خود تسلط کامل را داشته باشید تا بتوانید محصولات را به بهترین صورت به مشتریان خود عرضه نمایید. همچنین در صورت تمایل می توانید به آدرس فروشگاه مراجعه نموده و بدون دغدغه و با چشمانی بسته از ما خرید نمایید.

بیشترین تنوع و تضمین قیمت از ما، حمایت از شما، باما همراه شوید.

لینک نصب اپلیکیشن

لینک مشاهده محصولات کوله اربعین

تلفن: 02128428676

آدرس: خیابان مصطفی خمینی، کوچه علی مرادی، پاساژ غدیر، فاز جدید پلاک 9

دیدگاه‌ها ۰