کوله اربعین عمده ارزان

به شما می گویم کوله اربعین عمده ارزان از کجا بخرید، اما سهم ما فراموش نشود!

سالها در بازار کیف ایران زندگی کرده ام، از همان ابتدا که بازار صرفا یک راسته بود به نام مشیر خلوت، کیف ها تنوعی نداشتند، تعداد بنکداری ها یا همان عمده فروشی ها کمتر از 10 عمده فروشی بود. برای خرید عمده از سرتاسر ایران صرفا همان چند عمده فروشی کفایت می کرد. تکلیف مغازه داران روشن بود سری به تهران می زدند و از همان چند مغازه نیاز خود را تأمین می کردند. اما در حال حاضر بیش از چند هزار عمده فروشی در بازار تهران وجود دارد! حالا مغازه داران برای تأمین محصولات خود در این بازار سردرگم می شوند و نمی دانند از کجا خرید کنند. بازار تهران پر از دلال شده. حالا از کجا می خواهید کیف عمده ارزان پیدا کنید؟ ارزان فروشی های بازار کجا هستند؟ کدام بنکداری ها صرفا دلال هستند؟

حقیقت اینه که وقتی تعداد تولید کنندگان بازار کیف ایران کلا سه هزارتاس و تعداد بنکداری ها بیش از هزارتا یعنی چی؟ مشخصا نشون میده که اکثر بنکداری ها صرفا دلالی می کنند. اصلا بنکداری یعنی چی؟ مشخصا یک بنکداری باید چند ویژگی مهم داشته باشه اول اینکه تنوع محصولش کامل باشه حالا مشکل کجاس؟ مشکل اینجاس که تنوع محصولات تو بازار امروزی انقدر زیاده که تو یک بنکداری نمیشه تنوع کامل رو داشت. هیچ بنکداری نمیتونه این ادعا رو داشته باشه که تنوعش کامله همین موضوع باعث شده که مدام به تعداد بنکداری ها اضافه بشه تا بلکه بازار تنوع محصولات رو پوشش بده در نتیجه تعداد عمده فروشی ها زیاد شد و جایی که شلوغ بشه دلال ها و گرون فروش ها جولون میدن اینجاس که میگن شهر که شلوغ بشه قورباغه هفتیرکش میشه.

.

حالا با این اوضاع راه حل چیه؟

براساس تئوری های روز مدیریت وقتی دیدین یه کسب و کاری شلوغ شد بدونین که روزهای آخر عمرش رو میگذرونه. یعنی چی؟ خیلی سادس دیگه بنکداری این مدلی جوابگوی نیاز بازار عمده فروشی نیست. بنکداری های سنتی نمیتونن نیاز مشتریای خودشون یعنی خریداران عمده رو پوشش بدن.

تو بازار عمده فروشی فعلی مشتری عمده نمیتونه خیالش راحت باشه که جنسش جوره، چرا؟ چون وقت نمیکنه کل بازار رو بگرده و تمام مدل ها رو ببینه و فکرش و متمرکز کنه خب آخه این وظیفه بنکداری هست که جنسش رو جور کنه اگر قرار هست مشتری عمده انقدر زحمت بکشه پس میره از تولیدی ها میخره چه نیازی به عمده فروشی!

تو بازار عمده فروشی فعلی مشتری عمده نمیتونه خیالش راحت باشه که ارزان خرید کرده، چرا؟ چون اولا انقدر تنوع جنس زیاد شده که مشتری همه جنس هارو نمیشناسه دوما مثلا یه چیز کوچیک مثل استفاده از آستر نامرغوب میتونه کیفیت رو فدای قیمت کنه و جنس نامرغوب بخرید، سوما تعداد مغازه ها خیلی زیاد شده و پیدا کردن ارزان فروشان سخت. جالبه که هر روز میبینید که یک پاساژ جدید اضافه شده. جالبه که بدونید گرون فروشان بازار همون قدیمیای بازار هستند دیگه جا افتادن و مشتری دارن دلیلی نمیبینن که ارزان بدهند ولی از اون طرف عمده فروشی های جدید بینشون خیلی دلال هست تازه کارها میفتن دنبال دلالی تا بتونن خرج مغازه رو در بیارن. حالا ارزان فروش از کجا پیدا می کنید؟

.

و اما اصل مسئله اینکه کوله اربعین عمده ارزان از کجا بخرید؟ قرار شد سهم ما فراموش نشود!

.

نتیجه زندگی چندین ساله تو بازار یک دغدغه تو ذهن من ایجاد کرد اینکه کاری کنم که دست دلالان کوتاه بشه و تولید کنندگان به دستاوردهای بهتری برسن. من دوره مدیریت خودم رو با همین هدف در دانشگاه تهران گذروندم حالا با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و تعدادی از دانشجوهاش به تأمین رو ارائه کرده ایم.

سهم خواهی یک شوخی بود راه حل پیدا کردن ارزان فروش تو بازار عمده فروشی میشه یک کلمه به تأمین

.

خرید کوله اربعین به روش به تأمین

.

در زمان های قدیم تنوع محصولاتی مانند کیف بسیار کم بوده و در نتیجه وجود کمتر از 10 بنکداری کل نیاز کشور را پوشش می داده است لذا فروش بنکداری ها زیاد و در نتیجه سود کم نیز برای آنها صرفه زیادی داشت. اما امروزه تنوع محصولات بسیار زیاد شده است و یک بنکداری نمی تواند تنوع کاملی از محصولات را ارائه نماید لذا تعدا بنکداری ها بسیار زیاد شده است و با هزینه های موجود برای مغازه، آنها مجبورند گران بفروشند به تأمین تحت حمایت شتابدهنده دانشگاه شریف راهکاری ارائه نموده است که ضمن پوشش تمام تنوع لازم در دنیای امروز هزینه ها نیز در کمترین صورت ممکن باشد و در نتیجه بتوان محصولات را با قیمتی منصفانه و تضمین شده و با تنوع کامل در دسترس مشتری عمده قرار داد.

متاسفانه در دنیای امروز رفته رفته از تعداد تولید کنندگان کاسته و به تعداد دلالان و واسطه های ناکارآمد افزوده می شود چراکه تولید کننده نفع کمتری نسبت به دلال می برد. به تأمین در تلاش است تا دلالان را دوباره تولید کننده کند و یک واسطه کارآمد باشد.

تیم اجرایی به تأمین در بازار مستقر بوده و ضمن تسلط کامل بر انواع اجناس و یراق آلات به کار رفته در کیف ها به طور مداوم بازار و تولید کنندگان را رصد می کند تا محصولات را به صورتی شایسته و با کمترین قیمت در اختیار شما قرار دهد این امر باعث می شود بسیاری از واسطه های ناکارآمد حذف شده و تولید دوباره به رونق لازم برسد.

ما در به تأمین شرایط خرید حضوری و غیر حضوری را برای شما فراهم نموده ایم شما می توانید با خرید غیر حضوری از طریق سایت و اپلیکیشن به تأمین، تمام محصولات را با جزئیات مشاهده نمایید. ما در توضیحات هر محصول جزئیاتی مانند جنس، اندازه و سایر نکات را قرار داده ایم که شما نسبت به اجناس خود تسلط کامل را داشته باشید تا بتوانید محصولات را به بهترین صورت به مشتریان خود عرضه نمایید. همچنین در صورت تمایل می توانید به آدرس فروشگاه مراجعه نموده و بدون دغدغه و با چشمانی بسته از ما خرید نمایید.

بیشترین تنوع و تضمین قیمت از ما، حمایت از شما، باما همراه شوید.

لینک نصب اپلیکیشن

لینک مشاهده محصولات کوله اربعین

تلفن: 02128428676

آدرس: خیابان مصطفی خمینی، کوچه علی مرادی، پاساژ غدیر، فاز جدید طبقه همکف پلاک 9

دیدگاه‌ها ۰