نکات خرید کوله مسافرت،اربعین و کوه

مشتریان شما برای خرید کوله مسافرتی و کوه چه فاکتورهایی را باید در نظر بگیرند؟ به تأمین به عنوان یک پلتفرم فروش عمده کیف اعتقاد دارد که شما باید نکات مربوط به خرید کوله مسافرتی و کوه را بدانید تا بتوانید بهترین راهنما برای مشتریان خود باشید.

مشتریان شما برای خرید کوله مسافرتی و کوه چه فاکتورهایی را باید در نظر بگیرند؟

این متن از این نظر حائز اهمیت است که ماه محرم و در نتیجه همایش اربعین نزدیک است و انشاالله با به کارگیری نکات آن و استفاده از محصولات به تأمین در فروشگاه خود بتوانید فروشی بهتر از همیشه تجربه نمایید. به تأمین به عنوان یک بستر عمده فروشی اقدام به ترجمه متون انگلیسی در رابطه با موضوعات مرتبط با انتخاب کیف نموده است تا در راستای عملکرد هرچه بهتر شما مشتریان عزیز به عنوان فروشنده حرفه ای کوشیده باشد. هدف ما صرفا فروش عمده نیست بلکه ما می خواهیم در راستای هرچه بهتر شدن بازارهای سنتی و حرکت به سمت بازارهای نوین تلاش نماییم. متن زیر برگرفته از متون انگلیسی و درواقع مصرف کننده را مخاطب قرار می دهد و هدف ما آن است که شما با مطالعه این متن مشتری خود را به همین نحو راهنمایی کنید.

به تأمین به عنوان یک پلتفرم فروش عمده اعتقاد دارد که شما باید نکات مربوط به خرید کوله مسافرتی و کوه را بدانید تا بتوانید بهترین راهنما برای مشتریان خود باشید. همچنین شما باید محصولاتی داشته باشید که ضمن پوشش سلیقه و نیاز مشتریانتان، ارزانترین قیمت ممکن باشند در عین وجود کیفیت لازم یا به عبارتی قیمت ارزان به نسبت کیفیت. به تأمین به همین منظور و به مناسبت همایش بزرگ اربعین حسینی اقدام به تأمین کوله اربعین با کوله مسافرتی با تنوع مطلوب و قیمت تضمین شده نموده است. برای مشاهده اطلاعات دقیقتر محصولات روی عکس زیر کلیک کنید.

محصولاتی که در تصویر بالا مشاهده می کنید در ارزانترین قیمت ممکن تعبیه شده اند. این محصولات شامل کوله های ساده و دارای امکانات اولیه و مکفی و کوله هایی حرفه ای هستند که امکانات کاملی برای مصرف کننده خود دارا می باشد. به تأمین تلاش کرده است برای انواع بازار حراجی، سطح متوسط و بازارهای لاکچری محصولات مناسبی تأمین نماید پس کافی است متناسب با بازار خود محصولات مناسبی انتخاب نمایید همچنین با بررسی اطلاعات دقیقتر محصولات در صفحه اختصاصی هر محصول می توانید فروشنده ای زبده برای مشتریان خود باشید. پس بیشترین تنوع، کمترین قیمت از ما، حمایت از شما با ما همراه شوید.

برای اینکه بهترین کوله مسافرتی را انتخاب کنید چند نکته زیر را در نظر بگیرید.

  • وزن

به طور واضح شما می خواهید سبک ترین و همچنین راحت ترین کوله پشتی را داشته باشید. چراکه بدن شما را از کوفتگی حفظ می کند و در طول سفرتان آرامش بیشتری دارید. موادی یک کوله از آنها ساخته می شود می تواند روی وزن آن تاثیر بگذارد  و توجه داشته باشید موادی که باعث کاهش وزن کوله می شوند قیمت کوله شما را افزایش می دهند.

  • سایز و گنجایش

اندازه یک کوله مسافرتی را معمولا براساس حجم وسایلی که می تواند حمل کند تعیین می کنند که برحسب لیتر مشخص می شود. به طور کلی کوله های 15 تا 30 لیتری برای مسافرت های روزانه مناسب هستند و کوله های 30 تا 40 لیتری برای یک تعطیلات آخر هفته و کوله های 50 تا 65 لیتر برای سفرهای طولانی و کسانی که لباس و وسایل زیادی حمل می کنند، مناسب است.

  • دسترسی آسان

دسترسی به وسایل در بعضی از کوله های مسافرتی بسیار دشوار است. به این معنا که شما برای پیدا کردن کوچکترین وسایل تمام کوله خود را کندوکاو می کنید بنابراین انتخاب کوله ای که دسترسی آسان داشته باشد نکته قابل توجهی است.

  • نوع بندها

یک بند کمری ضخیم که روی کوله تعبیه شده است وزن کوله را روی پشت شما تقسیم می کند به جای آنکه فقط شانه هایتان این وزن را متحمل شود. این ویژگی بدن شما را از درد شانه و پشت حفظ می کند. بخصوص در زمان هایی که کوله را برای مدت طولانی حمل می کنید. بعضی از کوله ها همچنین دارای قلاب یا کیسه لوازم شخصی هستند که یک ویژگی بسیار خوب است.

  • تعداد جیب

این فاکتور بستگی به سلیقه و نیاز افراد دارد و هرکس خواسته متفاوتی دارد اما بزرگترین کوهنوردان تعداد کمی جیب روی کیفشان ترجیح می دهند که (1) حتما یک جیب برای پاسپورت، کلید، عینک آفتابی و غیره داشته باشد. (2) یک جای مناسب و محکم برای جای لپ تاپ. (3) یک جای ترجیحا ضد آب برای بطری آب.

  • نوع زیپ

کوهنوردان حرفه ای زیپ های بزرگ و آسان بازشو را ترجیح می دهند و چه بهتر که زیپ ها قابلیت قفل شدن هم داشته باشند. به خصوص اگر طوری طراحی شده باشند که بتوان با یک قفل کوچک از وسایل آن محافظت کرد.

  • مناسب و اندازه بدن بودن

شما می توانید بهترین کوله پشتی را داشته باشید به شرطی که به متناسب بودن آن با بدنتان دقت کنید طول بدن شما بدون احتساب سر، پاها و دست ها برای انتخاب کوله مناسب و راحت بسیار مهم است.

  • شکل و شمایل

بعضی از کوله های مسافرتی عریض ساخته می شوند که شکل آنها را شبیه جعبه کرده است.  این شکل و شمایل علاوه بر اینکه زیاد جذاب نیست حتی حمل آنها را هم سخت می کند. تصور کنید که یک چمدان را باید از عرض روی پشتتان حمل کنید در هر حال به سلیقه شما بستگی دارد که چه طرحی را انتخاب کنید.

  • ضد آب و مناسب شرایط آب و هوایی بودن

جنسی یک کوله از آن ساخته شده است این خاصیت آن را تعیین می کند بعضی از کوله ها یک محافظ ضد آب دارند که به آن ضمیمه شده است و در بعضی دیگر جنس خود پارچه ضد آب است در هر صورت اگر می خواهید هنگام پیاده روی، مسافرت و کوه نوردی با وسایل خیس شده مواجه نشوید به این مسئله دقت کنید.

ما در پلتفرم به‌تأمین به عنوان بهترین تأمین کننده کیف بصورت عمده و در عین حال قوی ترین مرجع تخصصی کیفیت کیف ، تماما قصد داریم تا بهترین خرید و ایده‌آل ترین هزینه و عالی ترین کیفیت را برای شما به ارمغان بیاوریم.

لطفا با معرفی ما به همکاران و دوستان خود ، به ما در این زمینه یاری رسانی فرمائید .

به‌تأمین ، تضمین کیفیت ، خرید ایده‌آل و سریع در سرتاسر ایران

دیدگاه‌ها ۰