به تأمین ؛ چرا ؟!

به تامین یک پلتفرم خرید و فروش عمده است که با هدف ایجاد جمع بزرگی از تولید کنندگان و ارائه محصولات آنها از طریق اپلیکیشن و سایت تلاش دارد تا بستر جدیدی برای تامین محصولات کیف و کفش برای خرده فروشان و سایر خریداران عمده کیف و کفش ایجاد نماید.

به‌تأمین بهترین تامین کننده عمده کیف

این بستر با استفاده از تکنولوژی های جدید و مدیریت مدرن توسط جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و با حمایت شتابدهنده دانشگاه در حال توسعه است.

 بازار عمده فروشی کیف و کفش فعلی از نظر اندازه بسیار بزرگ، اما به لحاظ کیفیت و کارایی به دلیل وجود دلالان و واسطه های ناکارآمد ضعیف شده است.

به تامین با ایجاد ارتباط مستقیم با تولیدی های کوچک و بزرگ و کارشناسی محصولات آنها و ارائه محصولات از طریق یک بستر کارآمد مزایایی همچون تنوع محصولات، ضمانت قیمت، حذف دلالان و واسطه های ناکارآمد، حذف هزینه های رفت و آمد و اقامت در بازار، خرید آسان و بدون عجله و سردرگمی و همچنین اطمینان از خرید به دلیل ضمانت برگشت 7 روزه را برای مشتریان خود ایجاد کرده است

به تأمین همچنان امیدوار است با به کارگیری نظرات شما عزیزان، به ارائه هرچه بهتر خدمات خود بپردازد.

به تامین در شبکه های اجتماعی ، از طریق آدرس مقابل قابل دسترس است :


https://lnk.bio/QtZj

کیف ، کیف عمده ، کفش ، کفش عمده ، ایران ، ایرانی ، کیف ایرانی ، تولید کننده داخلی ، تامین کننده ، بنکداری مجازی ، حذف دلال ، فروش عمده ، فروش عمده کیف

دیدگاه‌ها ۰